Pakume lahendusi mis on alati sammukese ees tavalisest.

Meie pärusmaaks on erilahendustega reklaamkingitused.

Õigesti valitud kingitus loob emotsiooni ning rõõmustab nii kingi saajat kui andjat. Sobiv kingitus loob alati usaldusliku ning sobiva õhkkona tehinguteks ning koostööks. Isegi lihtsamad ärikingitused nagu helkurid, võtmehoidjad, parkimiskellad, kruusid, termosed, kirjutusvahendid, mälupulgad, märkmikud, kalendrid või vihmavarjud on võimalik sõltuvalt kinkimise kohast ja ajast ning lisatud logodest, tekstidest või muudest elementides muuta väga eriliseks.

Miks kinkida?

Ära kingi ohjeldamatult ja kõigile. Mõtle alati kas sinu kink ka tegelikult kasutust leiab või on see järjekordne vidin koostööpartneri kapis või sahtlis. Kasutamata kink raiskab raha, reostab loodust, mis kõige olulisem - ei too kellelegi mingit kasu.

Mida kinkida?

Meie alustame alati kingi saajast ning elamustest mida sinu kingitus võiks pakkuda. Loome alati väga isikliku kontseptsiooni mis tagab kingi. Tule räägi meile oma kliendist ning meie pakume sulle ideelahenduse ning korraldame kogu töö kinkide tootmisest kuni vajadusel üleandmiseni.

Meie kingilahendused on teinud rõõmu paljudele klientidele

Koostööpartnerid räägivad meie loovatest ja lahedatest ideedest ...

 • Disain & Trükk - Must Muna Reklaamiagentuur
  Musta Muna poolt kujundatud kalendreid on meie koostööpartnerid alati rõõmuga seinale riputanud. Tootmisettevõtte juhina hindan ka ajast kinni pidamist – kalendrid on õigel ajal valmis saanud ja kohale jõudnud. Must Muna korraldab ja organiseerib – ma ei pea muretsema.
  Janek Raap
  Rimeeda OÜ (Fenster)
 • Disain & Trükk - Must Muna Reklaamiagentuur
  Olen tellinud Mustalt Munalt trio  kalendreid  juba  mitu  aastat. Meeldib  väga  see,  et  kogu  töö käib neil väga kiirelt ja sujuvalt – kujundavad  ja toodavad ning  toovad  vajadusel  ise  ära  ka.
  Reelika Kaabel
  Morbela OÜ
 • Disain & Trükk - Must Muna Reklaamiagentuur
  Soovisme ettevõttele tellida personaalse kujundusega seinakalendrid. Must Muna meeskond tabas meie disaini soovid lennult ning korraldas ka kalendrite tootmise. Saime personaalse disainiga kalendrid kiirelt ja mõistliku hinnaga.
  Ahto Tull
  Tallchart OÜ
 • Disain & Trükk - Must Muna Reklaamiagentuur
  Tegelesime oma kliendile privat label toodete arendamisega. Musta Muna (MM) poole pöördusin oma mõtete visualiseerimiseks / ekspertarvamuse saamiseks (kaasamiseks) toote arendusprotsessi. Oli/on tähtis saada küsimusele kiire vastus, ükskõik milline... jah / ei /paneme või ei pane töösse  jne.. mida ma ka tõepoolest sain. Kokku lepitud asjad olid alati valmis kokku lepitud ajaks. Paljudel firmadel läheb saadud e-mailile vastamisega ülemõistuse kaua ja siis ei tea kas üldse saadi info kätte ja mis edasi toimuma hakkab. Mustas Munas on  pigem selline one-happy-family tunne -  kui et tulin paluma teenus ja  mille eest veel küsitakse raha:)  
  Ain Roosma
  Export Marketing OÜ
 • Otsisin autokleebiste valmistajat, kes teeks pisut eripärasema loovlahenduse (autopargile). Must Muna aitas mind selles - disainist paigalduseni. Jäin nende töö kiirusega ja kvaliteediga väga rahule, eriti meeldis nende positiivsus. Soovitan Musta Muna agentuuri  kõikidele oma sõpradele ja tuttavatele.
  Merle Saviauk
  Pepsico Eesti AS
 • Head mõtted ja kiire teostus! Kleebiste kvaliteet väga hea ja paigaldajad ülitäpsed.
  Piret Ilver
  Sokisahtel
 • Koostöö Musta Munaga oli meeldiv ja asjalik. Saime väga operatiivselt häid lahendusi nii ühtse identiteedi kui hüüdlause väljatöötamisel, kuid samuti tööde praktilisel teostamisel. Saime soliidse kujundusega liikmekaardid kui ka huvitava disainiga autod, mida on hästi näha nii linnapildis kui iseäranis meeldib meile, et paljud lapsed panevad autodel olevaid jalgpalle tähele ja seostavad jalgpalliga just Kalevit.
  Raimo Nõu
  Tallinna Kalevi jalgpalliklubi
 • Rajasime Konsumisse tervisetoodete müügiks eraldi osakonna. Osakonna eristamiseks vajasime nii nime kui ka logo. Musta Munaga koostöö tulemusena sündis osakonnale nimi, mis iseloomustab seal pakutavat suurepäraselt - „Eluterve terve elu“. Nime kujundus toetab mõtet ja moodustab terviku. Must Muna genereerib omalt poolt uusi ideid ning on samaaegselt valmis edasi arendama ka tellija poolt pakutud mõtteid. Koostöö on see sõna, mis iseloomustab Musta Muna tööd kõige paremini.
  Piret Rüütel
  Konsum / Haapsalu Tarbijate Ühistu
 • Musta Muna poole pöördusime ühe oma koostööpartneri soovitusel.  Vajasime oma reklaamide kujundustesse uudsust, kaasaegsust ja hoogu. Must Muna suudab seda pakkuda.  Kui kirjeldad ära oma vajaduse, siis lahenduste variante pakutakse tingimata rohkem kui üks. Seda nii tavapäraste kampaaniate kujunduse kui ka erilahenduste  väljatöötamisel. Töö kiirus ja kvaliteet on samuti head ja sellega oleme alati rahule jäänud.
  Piret Rüütel
  Haapsalu Tarbijate Ühistu
 • Väga positiivne kogemus oli Haapsalu Kaubamajale logo väljatöötamisel. Musta Munaga koostöös on oluline, et lahendused tulevad kiiresti, need on huvitavad ja kaasaegsed. Mina soovitan Musta Muna julgesti sõpradele. Musta Muna inimesed on sõbralikud, koostöövalmis ja täis häid ideid.
  Piret Rüütel
  Haapsalu Kaubamaja / Haapsalu Tarbijate Ühistu
 • Jõe keskus on nüüdseks juba aastaid koostööd teinud Musta Munaga. Kõik soovitud ideed on teostatud nutikalt ja kiirelt. Must Muna pakub meile täisteenust - alates ideede genereerimisest kuni teostuseni. Realiseeritud on mitmeid ainulaadseid lahendusi välipindadel, raadiokanalites ja printmeedias. Meedia planeerimisel ollakse täpne ja asjatuid lisakulutsi ei tehta, kõik on selgelt mõõdetav ja põhjendatud.
  Kätlin Sasse
  Jõe Keskus
 • Hindan koostöös Musta Munaga väga kõrgelt nende kiiret tegutsemist nii kujundustöös kui ka tootmises. Vahel meie poolt pikaks veninud mõttekäik,  saab  Musta Muna poolt  kiiresti kauni pildi.
  Kristel Miilen
  Uku Keskuse juhataja
 • Mustmuna tegi väga kiiresti töö ära ning kõik sujus nii nagu lubatud. Aitäh MobiFix reklaami eest!
 • Must Muna Reklaamiagentuur töötas meile välja logo ja CVI. Nad said sellega väga hästi hakkama!
  Vahur Randveer
  BCS Auto OÜ
 • Alati kiire ja vahetu suhtlemine. Tähtaegadest ja lubadustest peavad kinni, seepärast pöördun ikka ja jälle tagasi. Säravad ideed - neid on Mustal Munal varuks küllaga.
  Kätlin Sasse
  Capital Mill
 • Asjatundlik lähenemine ja lubadustest peetakse kinni. Soovitan kindlasti.

Hindame läbipaistvust ja aega, seepärast lisasime siia ligikaudsed reklaamkingi lahenduste maksumused

Ärikingituse lahendus 50 kliendile.
Sisaldab ideelahendust, pakendidisaini, pakendi tootmist, komplekteerimist ja ning kullerteenuse korraldamist kingisaajateni.

2016sept_uus


Projekti hind koos kullerteenusega
alates 1 650 EUR

Maanteeameti liiklusohutuse kampaaniakingitus - turvavööpadi.
Sisaldab ideelahendust, disaini ja tootmist

2016sept_u 
<h3 style=Projekti hind alates ... EUR

PALJU VÄRVILISI LAHENDUSI

Näidishinnad on arvestuslikud, sõltuvad konkreetsest lahendusest ning ei sisalda käibemaksu.

Täpsema info saamiseks võta meiega ühendust

Helista või saada sõnum

Kaie Põldoja

+372 5278660


Kui sul tekkis mistahes küsimus, siis pane see kindlasti teele. Vastan sellele kindlasti 24 tunni jooksul !

Meie sotsiaalmeedia:

Võta meiega ühendust