Igal kaubamärgil on rääkida oma lugu.

Meie loodud disain jutustab selle loo kõigile.

Bränd, logo, sloganid, kaubamärk, visuaalne identiteet, visuaalne kommunikatsioon, tootemärk...

Hea logo või kaubamärgi disain on koheselt äratuntav, tekitab usaldust ja lojaalsust ning on esteetiline. See on ettevõttele sama, nagu on Sinule nägu. Samuti on logo ettevõtte brändi oluliseim osa - selle kujundid, värvid, kirjatüübid ja pildid peavad erinema sarnaste ettevõtete omadest. Logo määrab organisatsiooni ja ettevõtte identiteedi.

Räägi meile oma lugu

Mõtle sellele, mis on Sinu jaoks kõige olulisem. Kas tahaksid esitada abieluettepanekut sõnumi teel või läbida põhjalik tervisekontroll meili teel? Suurepärase logo väljatöötamine võtab palju aega, nõuab korralikku uurimustööd ning rohkelt katsetusi. Sinu ettevõtte logo on ka Sinu brändi taustalugu. Me tahame Su lugu kuulda. Saame kokku. Jutusta meile oma soovid, mõtted ja ootused. Meie leiame sobiva kuvandi, mis Sinu sõnumi kõige paremini edasi annab.

Nüüd räägivad sellest kõik

Hea kaubamärgi loomes osaleb kogu agentuuri tiim - copywriter, disainer, projektijuht. Kindlasti palume Sul töö käigus mõnda oma loo detaili täpsustada ja täiendada. Selle põhjal saame anda oma töömahule orienteeruva hinnangu - läheneme igale tööle individuaalselt ja põhjalikult. Logo väljatöötamine on protsess, milles töötunde on reaalsuses rohkem, kui hiljem kliendile esitataval arvel kajastub. Kui töö valmis, on tulemuseks tugev brändisõnum ning suur turunduseelis konkurentide ees.

Loodud logod on ajatud - kannavad edasi meie klientide loo, tekitavad usaldust ja panevad tarbijad ostma


Koostööpartnerid räägivad meie disainist ja loodud brändingu kasust ...

 • Disain & Trükk - Must Muna Reklaamiagentuur
  Tegelesime oma kliendile privat label toodete arendamisega. Musta Muna (MM) poole pöördusin oma mõtete visualiseerimiseks / ekspertarvamuse saamiseks (kaasamiseks) toote arendusprotsessi. Oli/on tähtis saada küsimusele kiire vastus, ükskõik milline... jah / ei /paneme või ei pane töösse  jne.. mida ma ka tõepoolest sain. Kokku lepitud asjad olid alati valmis kokku lepitud ajaks. Paljudel firmadel läheb saadud e-mailile vastamisega ülemõistuse kaua ja siis ei tea kas üldse saadi info kätte ja mis edasi toimuma hakkab. Mustas Munas on  pigem selline one-happy-family tunne -  kui et tulin paluma teenus ja  mille eest veel küsitakse raha:)  
  Ain Roosma
  Export Marketing OÜ
 • Koostöö Musta Munaga oli meeldiv ja asjalik. Saime väga operatiivselt häid lahendusi nii ühtse identiteedi kui hüüdlause väljatöötamisel, kuid samuti tööde praktilisel teostamisel. Saime soliidse kujundusega liikmekaardid kui ka huvitava disainiga autod, mida on hästi näha nii linnapildis kui iseäranis meeldib meile, et paljud lapsed panevad autodel olevaid jalgpalle tähele ja seostavad jalgpalliga just Kalevit.
  Raimo Nõu
  Tallinna Kalevi jalgpalliklubi
 • Rajasime Konsumisse tervisetoodete müügiks eraldi osakonna. Osakonna eristamiseks vajasime nii nime kui ka logo. Musta Munaga koostöö tulemusena sündis osakonnale nimi, mis iseloomustab seal pakutavat suurepäraselt - „Eluterve terve elu“. Nime kujundus toetab mõtet ja moodustab terviku. Must Muna genereerib omalt poolt uusi ideid ning on samaaegselt valmis edasi arendama ka tellija poolt pakutud mõtteid. Koostöö on see sõna, mis iseloomustab Musta Muna tööd kõige paremini.
  Piret Rüütel
  Konsum / Haapsalu Tarbijate Ühistu
 • Väga positiivne kogemus oli Haapsalu Kaubamajale logo väljatöötamisel. Musta Munaga koostöös on oluline, et lahendused tulevad kiiresti, need on huvitavad ja kaasaegsed. Mina soovitan Musta Muna julgesti sõpradele. Musta Muna inimesed on sõbralikud, koostöövalmis ja täis häid ideid.
  Piret Rüütel
  Haapsalu Kaubamaja / Haapsalu Tarbijate Ühistu
 • Must Muna Reklaamiagentuur töötas meile välja logo ja CVI. Nad said sellega väga hästi hakkama!
  Vahur Randveer
  BCS Auto OÜ

Hindame läbipaistvust ja aega, seepärast lisasime siia ligikaudse hinna meie kujundustöödele

"Caser kinkekaartide sari"
Mobiilitarvikute müüja kinkekaartide ideelahendus ja disain.

2016sept_uus


Sarnase erilahendusega projekti ligikaudne maksumus
900 - 1 200 EUR

"Yuasa akud"
Autovaruosade sügisese müügikampaania idee, disain, copywriting ja erinevatesse meediumitesse loodud adaptsioonid.

2016sept_uus


Sarnase projekti ligikaudne maksumus 150 - 450 EUR

"Eluterve terve elu"
Tervisetoodete ja nende müügikoha reklaamimiseks loodud bränd.

2016sept_uus


Sarnase projekti ligikaudne maksumus 1 500 EUR

NII SÜNNIB DISAIN

Hinnastame alati ainult konkreetse kliendi vajadustest lähtuva, reaalselt tehtud töö mahtu. Aastatepikkuse kogemuse tulemusel suudame töö alustamise algfaasis öelda orienteeruva tööaja nii, et hiljem selles osas eriarvamusi ei tekiks.

Täpsema info saamiseks võta meiega ühendust

Helista või saada sõnum

Gerli Terasmaa

372 650 7919


Kui sul tekkis mistahes küsimus, siis pane see kindlasti teele. Vastan sellele kindlasti 24 tunni jooksul !

Meie sotsiaalmeedia:

Võta meiega ühendust